Akcie

Obchodujte akcie a ETF s podporou spoločnosti TRIM Broker. Akcie a ETF sú základné možnosti ako dlhodobo investovať na akciových trhoch. TRIM Broker ponúka renomovaných brokerov a nadštandardné služby. Odporúčame vám tento postup:

 1. Vyberte si svojho brokera

Vyberte si brokera podľa svojich preferencií ako je platforma, komisie či náš kreditný rating. Od tohto brokera si stiahnite demo a zoznámte sa s jeho platformou.

OBCHODOVANIE Saxo Bank
 BURZYSvet
 KOMISIE ZA AKCIUod $0,02 / 0,1%
 KOMISIE ZA OBCHODod $15 / €12
 OPCIE NA AKCIEáno
 ETFáno
 VLASTNÉ INDIKÁTORY  nie
 VLASTNÉ STRATÉGIE  nie
   
ÚČET  
 PLATFORMASaxo Trader
 MINIMÁLNY VKLAD$1,000  
 KREDITNÝ RATING      
 STIAHNUŤ DEMODemo
 OTVORIŤ ÚČETOtvoriť

 2. Vzdelávajte sa

Ak ste na akciovom trhu začiatočník, prečítajte si naše krátke základy obchodovania akcií alebo priamo Sprievodcu trhom akcií. Pre  pokročilých i skúsených obchodníkov nájdete vzdelávacie články a videá v našej TRIM Akadémii. Zoznámte sa s náležitosťami obchodovania akcií, ETF, či akciových indexov a spoznajte spôsoby, akým možno odhadnúť ich budúci vývoj. Nezabudnite tiež na archív našich webinárov.

 3. Buďte informovaní

TRIM Broker poskytuje svojim klientom aktuálne informácie z diania na finančnom trhu, názory a výhľady našich analytikov prostredníctvom Zóny obchodníka.

 

ZAČNITE NA OSTATNÝCH TRHOCH

Začnite obchodovať na ostatných trhoch: 
Upozornenie: Vstupom na internetové stránky spoločnosti TRIM Broker, s.r.o. (IČO: 35 867 302, Jarošova 1, Bratislava, Slovenská republika),  ďalej len "spoločnosť", súhlasíte s podmienkami používania webových stránok spoločnosti. Obchodovanie a investovanie na finančnom trhu je rizikové a nie je vhodné pre každého. Zvážte preto možné dopady a riziká takýchto činností ešte pred tým, než začnete obchodovať. S obchodovaním na finančnom trhu sa spája riziko možných strát. Spoločnosť vykonáva činnosť samostatného finančného agenta v sektore kapitálového trhu, ktorá sa týka výhradne len prevoditeľných cenných papierov, dlhopisov a prevoditeľných cenných papierov zahraničných subjektov kolektívneho investovania. Spoločnosť nezodpovedá za správnosť a úplnosť údajov a informácií tu zverejnených. Informácie tu uvádzané neposkytujú daňové, právne a ani investičné poradenstvo, neposkytujú žiadnu záruku alebo tvrdenie, že by bolo na ich základe možné profitovať alebo limitovať potenciálne straty. Spoločnosť nenesie zodpovednosť za žiadne straty spôsobené užívaním informácií vypracovaných, zverejňovaných alebo ďalej rozširovaných spoločnosťou na svojej internetovej stránke. Viac v upozornení na riziká. TRIM Broker, a.s. je registrovaným finančným sprostredkovateľom v sektore kapitálového trhu v Registri finančných agentov Národnej banky Slovenska pod číslom 112504. Viac v právnom vyhlásení. Services of company TRIM Broker, a.s. are not solicited to US customers.