Ako začať na finančnom trhu

Začnite obchodovať na svetových finančných trhoch s podporou spoločnosti TRIM Broker. TRIM Broker vám odporúča nasledovný postup ako začať:

 1. Vzdelávajte sa

Ak ste začiatočník na finančnom trhu, prečítajte si náš krátky úvod k základom finančného trhu alebo si prezrite nášho Sprievodcu finančným trhom. Články a videá nájdete v TRIM Akadémii, ktorá vám poskytne veľa užitočných poznatkov pre začiatočníkov  (cez príbehy obchodníkov) až po obchodné stratégie a analýzu trhu. Nezabudnite tiež na archív našich webinárov.

 2. Buďte informovaní

TRIM Broker poskytuje svojim klientom prístup k profesionálnym balíkom Zóny obchodníka. V nej náš analytický tím poskytuje aktuálne informácie z finančného trhu, predikcie a odhady.

 

Začnite na ostatných trhoch

Začnite obchodovať na špecifických trhoch: 
Upozornenie: Vstupom na internetové stránky spoločnosti TRIM Broker, s.r.o. (IČO: 35 867 302, Jarošova 1, Bratislava, Slovenská republika),  ďalej len "spoločnosť", súhlasíte s podmienkami používania webových stránok spoločnosti. Obchodovanie a investovanie na finančnom trhu je rizikové a nie je vhodné pre každého. Zvážte preto možné dopady a riziká takýchto činností ešte pred tým, než začnete obchodovať. S obchodovaním na finančnom trhu sa spája riziko možných strát. Spoločnosť vykonáva činnosť samostatného finančného agenta v sektore kapitálového trhu, ktorá sa týka výhradne len prevoditeľných cenných papierov, dlhopisov a prevoditeľných cenných papierov zahraničných subjektov kolektívneho investovania. Spoločnosť nezodpovedá za správnosť a úplnosť údajov a informácií tu zverejnených. Informácie tu uvádzané neposkytujú daňové, právne a ani investičné poradenstvo, neposkytujú žiadnu záruku alebo tvrdenie, že by bolo na ich základe možné profitovať alebo limitovať potenciálne straty. Spoločnosť nenesie zodpovednosť za žiadne straty spôsobené užívaním informácií vypracovaných, zverejňovaných alebo ďalej rozširovaných spoločnosťou na svojej internetovej stránke. Viac v upozornení na riziká. TRIM Broker, a.s. je registrovaným finančným sprostredkovateľom v sektore kapitálového trhu v Registri finančných agentov Národnej banky Slovenska pod číslom 112504. Viac v právnom vyhlásení. Services of company TRIM Broker, a.s. are not solicited to US customers.